• +38 (061) 226 00 36
 • info@meotida.zp.ua
 • Місто Приморськ, с . Наберкжне вул.Сонячна 20
 • Умови проживання

  4

  Умови проживання

  Чотири двоповерхових корпуси для проживання розташовані безпосередньо на березі моря, всі вікна спальних кімнат виходять на море. По приїзду в табір діти розподіляються  у суворій відповідності до їх віку. Діти розміщуються в 4-5 місних кімнатах які оснащені тумбочками, ліжками з ортопедичними матрацами, шафами з полицями для взуття. 

  На кожному поверсі розташовані: туалети, умивальники, душові кімнати, ногомийки , камери для схову особистих речей та ігрові холи з телевізорами. Є сейф для зберігання цінних речей . 

  Athletic Resources

  Безпека, Повага, Психологічний комфорт.

  cropped-meotida-2.png
  Меотіда
  ДЗОВ

  Постільна білизна і рушники  замінюються щотижня, холодна та гаряча вода цілодобова. Усі приміщення відповідають діючим санітарно – епідеміологічним нормам та правилам пожежної безпеки.Протипожежна система в усіх будівлях табору з виводом на пульт ДСНС.

     Цілодобова охорона, камери відеонагляду в зонах загального використання.

     Безпека відпочиваючих дітей — це не тільки наша турбота, а й один з найважливіших пріоритетів. Гарантована дитяча безпека в ДЗОВ «Меотіда»- це не тільки наявність охорони та медичного забезпечення, але й постійний моніторинг вожатими місцезнаходження та дій дитини, а також обов’язкове виконання кожного правила внутрішнього розпорядку, які покликані дати кожній відпочиваючій в таборі дитині гарантії: Безпеки, Поваги, Психологічного комфорту.