• +38 (061) 226 00 36
 • info@meotida.zp.ua
 • Місто Приморськ, с . Наберкжне вул.Сонячна 20
 • Інфраструктура

  ДЗОВ «Меотіда»

  У ДЗОВ «Меотіда» та на прилеглій території є багато різноманітних локацій для забезпечення комфортного, безпечного та неймовірно цікавого дозвілля для відпочиваючих дітей .

  Місце є для всього, окрім нудьги, це вам гарантує Меотіда.

   На території закладу знаходяться чотири двоповерхових корпуса для проживання з видом на море, їдальня, власний пляж з тіньовими навісами, роздягальнями, душем з прісною водою, медичними та рятувальними постами, дитячі та спортивні майданчики,  тіньові альтанки для кожного загону.

  Кожна дитина на період перебування в таборі має медичну страховку. Окремо, в адміністративному корпусі знаходиться медпункт закладу з відповідним медичним обладнанням, цілодобовим чергуванням лікаря та медсестри, готовими для надання першої медичної допомоги, які також проводять  контроль за виконанням санітарних вимог та норм в закладі.

  Заходи та спорт

  Кожна дитина на період перебування в таборі має медичну страховку.

  Також в закладі є ігрові майданчики, велике та мале футбольні поля, волейбольний та баскетбольні майданчики, столи для настільного тенісу, різні спортивні снаряди і тренажери, критий кіноконцертний зал, дитячий майданчик з гойдалками, горками та лазалками, місце для проведення загальних  заходів, танцювальний майданчик з обладнаною відкритою сценою, кострові майданчики , приміщення для роботи гуртків та інша , необхідна для організації змістовного відпочинку інфраструктура.

    Місце є для всього, окрім нудьги, це вам гарантує Меотіда.